Başkan Aktürk: Zafer Cumhur İttifakı'nın Olacak

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Başkan Aktürk: Zafer Cumhur İttifakı'nın Olacak
AK Parti Aksaray İl Başkanı Hamza Aktürk, AK Parti İl Başkanlığı’nda Mahalle Başkanları ile İstişare Toplantısı’nda bir araya geldi.
Tuğrul

AK Parti İl Başkanlığı’nda gerçekleştirilen istişare toplantısında konuşan İl Başkanı Hamza Aktürk, “14 Mayıs 2023 seçimi ülkemiz için oldukça önemli olduğunu biliyorsunuz. Her seçim bir öncekinden daha önemli hale geliyor. Bu önem karşısında canla başla çalışan sizlerin çalışmaları da bizim için oldukça kıymetli. 2023 seçimlerinde daha önceki seçimlerde çalışarak yükseklere koyduğumuz çıtayı daha da yükseltmenin mücadelesini vereceğiz. Sizler bu teşkilatın sancaktarları olarak AK Parti’nin milletle buluşmasına aracılık edeceksiniz. Bildiğiniz gibi sorumluluğumuz sadece Türkiye’yi kapsamıyor. Bu mücadelemiz bütün komşu ve mağdur coğrafyalar için geçerli. Bilinçli bir şekilde hareket ederek üzerinize düşeni yerine getireceğinize inanıyorum. Cumhur İttifakımız ile birlikte kutlayacağımız yeni bir Zafer için siz değerli mahalle başkanlarımıza güveniyorum” dedi.

Zafer Cumhur İttifakı'nın Olacak

Dur durak bilmeden çalışmalarını sürdüreceklerini belirten Aktürk, açıklamalarının devamında şunları söyledi:  "Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın bizlere vermiş olduğu değeri ve önemi biliyoruz. Her zaman olduğu gibi bizler de halkımızla bir arada olmaya devam edeceğiz. 14 Mayıs’taki seçime adım adım yürürken Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın da konuşmalarında sık sık mahalle başkanlarının öneminin altını çizdiğini biliyoruz. Sözün özü toplum ve aile ilişkisi neyse, nasıl aile toplumun çekirdeğini oluşturuyorsa AK Parti için de sizler bu teşkilatın çekirdeğini oluşturuyorsunuz. Tüm teşkilatlarımız ile canla başla mücadele etmeye devam edeceğiz. 2023 seçimlerinde Zafer Cumhur İttifakı'nın olacak inşallah." Haber Bülteni


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Güneysu Eski Kaymakamı Oltulu, Aday Adaylığını AçıkladıÖnceki Haber

Güneysu Eski Kaymakamı Oltulu, Aday Aday...

Vali Aydoğdu: Elbistan Yeniden Ayağa KalkacakSonraki Haber

Vali Aydoğdu: Elbistan Yeniden Ayağa Kal...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar