Aksaray, Ticaret Merkezine Kavuşuyor

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Aksaray, Ticaret Merkezine Kavuşuyor
Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası ile Aksaray Belediyesinin iş birliğiyle yapımına başlanan Aksaray Ticari Cazibe Merkezi Projesi'nde, ilk aşama tamamlandı.

 Mobilya, Beyaz Eşya, Ev Tekstili, Aydınlatma, Halı gibi sektörlerin yer aldığı Ticari Cazibe Merkezi Projesi'nde, Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası tarafından talep toplamalar tamamlanırken, gösterilen yoğun talep yetkilileri de mutlu etti.

"Son Teknoloji ile Donatılmış Bir Ticari Cazibe Merkezi Olacaktır"

Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Koçaş, projeye ilişkin değerlendirmelerde bulunarak, "Türkiye’de İnegöl, Kayseri, Gebze ve İstanbul gibi mobilya kentlerinin yanına Anadolu’da bir şehir daha inşa etmek adına hayal ettiğimiz, Ticari Cazibe Merkezi projesinde ilk adımı tamamlamanın sevincini yaşıyoruz. Aksaray Belediye Başkanımız Sn. Dr. Evren Dinçer’in öncülüğünde başlattığımız projemize çok yoğun bir talep gelirken, taleplerin toplamda metrekaresi 300 bini geçmiş bulunuyor. Yapılacak olan projeye bizler mobilyacılar sitesi diyoruz fakat burası sadece mobilyacılar ile kalmayacak beyaz eşya, aydınlatma, halı, perde ve ev tekstili gibi birçok sektörün içerisinde yer aldığı ve modern görünüme sahip olacak son teknoloji ile donatılmış bir ticari cazibe merkezi olacaktır" dedi.

"Ticari Cazibe Merkezi Projesinin Yoğun İlgi Görmesi Projenin Geleceğine Işık Tutmuştur"

"Aksaray Belediye Başkanımız Evren Dinçer’e geçtiğimiz günlerde yaptığımız hayırlı olsun ziyaretimizde projeye ilişkin tüm talepleri ve detaylı bilgileri ilettik" diyen Koçaş, "Kendisinin de seçim projeleri arasında yer alan Ticari Cazibe Merkezi projesine ilişkin yoğun ilgiyi görmesi projenin geleceğine ışık tutmuştur. Artık taleplerinde toplanması ile birlikte mobilya başta olmak üzere Ticari Cazibe Merkezi kenti olma yolunda ilk adımı tamamlamış bulunuyoruz. Bundan sonraki süre zarfında Aksaray Belediyemiz ile birlikte hareket ederek ikinci adıma geçecek ve yıllardır hayalini kurduğumuz bir proje tamamlanacaktır. Aksaray’ın bu projeyi hayata geçirmesi ile birlikte çevre iller başta olmak üzere birçok şehirden de yerli hatta yabancı turist buraları ziyaret edecek ve ticaret hacmini artıracaktır. Bu anlamda Aksaray İş Dünyası adına Ticari Cazibe Merkezine yoğun ilgi göstererek talepte bulunan tüm işverenlere ve yatırımcılara teşekkür ediyor, saygılarımızı sunuyoruz" ifadelerini kullandı. Haber Bülteni


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 1
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Sünnet Şöleni Kayıtları, Yoğun İlgi GörüyorÖnceki Haber

Sünnet Şöleni Kayıtları, Yoğun İlgi Görü...

Güzelyurt Kaymakamı, Belediye Başkan Vekili OlduSonraki Haber

Güzelyurt Kaymakamı, Belediye Başkan Vek...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar