Sedir Kebap

“Sorunlarınızı Yakından Takip Ediyoruz”

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
“Sorunlarınızı Yakından Takip Ediyoruz”
İyi Parti Aksaray İl Başkanı Ömer Faruk Ağır da Öğretmenler günü dolayısıyla mesaj yayınladı. Ağır mesajında “Ülkemizin fedakar öğretmenleri, sizler her şeyin en güzeline, en İyisine layıksınız.

İYİ Parti İl Başkanı Ömer Faruk Ağır “Ülkemizin fedakar öğretmenleri, sizler her şeyin en güzeline, en İyisine layıksınız. Cahillik karanlığına açmış olduğunuz savaşla gelecek nesilleri aydınlığa ulaştıran kıymetli öğretmenlerimiz, Hazreti Ali'nin de söylediği  gibi ‘Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum’ sözünden yola çıkarak, insanların doğruyu yanlıştan ayırt etmesine, sadece bilgi ve ilimle kurtulabileceği gerçeği ile yetiştirdiğiniz genç nesillerimiz sizlerin sayesinde ülkemizi daha aydınlık, iyi ve güzel günlere taşıyacaktır” dedi.

“Atanamayan Öğretmenlerimizin Yanındayız”

Hepinizin ne denli zor şartlar altında çalıştığını bilmekteyiz diyen Başkan Ağır Ülkemizde atanamayan öğretmenlerinizin durumunu üzülerek takip etmekteyiz. Genel Başkanımız Meral Akşener başta olmak üzere tüm İyi Partili milletvekilleri ve il başkanlarımızın atanamayan öğretmenlerimizle ilgili Türkiye Büyük Millet Meclisine defalarca soru önergeleri vererek sorunlarıyla birebir ilgilendiğini ve İyi Parti iktidarıyla birlikte çözüme ulaşabileceğini bilmenizi isterim.

20 Yılda 8 Milli Eğitim Bakanımı Değişir?

Kıymetli öğretmenlerimiz, mevcut iktidarın birçok konuda başarısız olduğunu, ama özellikle eğitim camiasında çuvalladığını hepimiz bilmekteyiz. Mevcut iktidar 2002 yılından günümüze 8 Milli Eğitim Bakanı değiştirmiştir. Bir ülke için hayati önem taşıyan eğitim sistemi, dünyanın hiçbir ülkesinde bu kadar yozlaştırılamaz. Sizler de her yıl değişen müfredat, yönetmelik ve Bakanlığın keyfi uygulamalarıyla zor dönemler yaşıyorsunuz. Bu zor şartlar altında atama, terfi, tayin ve özlük haklarınızda gerekli iyileştirmeler konusunda birçok eksik olduğunu bilmekte ve yakından takip etmekteyiz. Sizler bizim yarınlarımızın umudusunuz. Çocuklarımızın yetişmesinde büyük rol oynayan, her türlü fedakârlığı gösteren kıymetli öğretmenlerimiz; sizlere çok şey borçluyuz. Öğretmenler Günü’nüzü en samimi duygularımla kutlarım. Başöğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere görevi başında şehit olan, ebediyete intikal eden öğretmenlerimize Allah'tan rahmet, görevi başındaki bütün öğretmenlerimize sağlık mutluluk ve başarılar dilerim. Haber Bülteni

 


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Einstein'ın Defteri Milyonlara SatıldıÖnceki Haber

Einstein'ın Defteri Milyonlara Satıldı

Her Geçen Gün AzalıyorSonraki Haber

Her Geçen Gün Azalıyor

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar