Mustafa Ünalan

Mustafa Ünalan

Mail: mustafaunalan@hotmail.com

Kuran Müslümanına Zındık Diyen, Sapık Diyen Fetö’nün Öğrencileri!

 Allah bu kuran size yetmiyor mu diyor Ankebut süresi 51 de, Allah bu kurandan sorgulanacaksınız diyor zuhruf süresi 44 de, kurandan öğüt vermeyen evliyayı sakın dinleme diyor Araf süresi 3 de, kurana alternatife uydurduğu dinin zındıkları! İlk kuran Müslümanı resul Muhammed as değil mi? 23 yıl kurandan başka bir kitabımı tebliğ etti? Veya kurandan başka kitaplar yazdırdı da bizim mi haberimiz yok? Vahy kâtipleri varda! Neden başka kâtipler yok?

AHKAF SÜRESİ 9: De ki: “İlk resul ben değilim. Bana ve size ne yapılacağını bilmiyorum. Ben, yalnızca bana vahy edilene uyuyorum. Ben, yalnızca apaçık bir uyarıcıyım. Resul Muhammed as niye kuran bana yetmez demedi de kuranın Müslümanı oldu? Allah Azze ve Celle resulünü bile uyarıyor, ISRA Süresi 73: Onlar, fitneyle neredeyse seni, sana vah yettiğimizden ayırarak, ondan başkasını Bize karşı uyduran bir iftiracı konumuna düşüreceklerdi. O zaman seni halil edinirlerdi. Veya yunus süresi 15: Bizimle karşılaşmayı ummayanlara, ayetlerimiz açık açık okunduğu zaman, onlar: "Ya bundan başka bir Kur'an getir veya onu değiştir." dediler. De ki: "Onu kendiliğimden değiştirmem olacak şey değildir. Ben, ancak bana vahyolunana uyarım. Eğer Rabbime karşı gelirsem, büyük günün azabından korkarım." Veya Araf süresi 203: Onlara bir ayet getirmediğin zaman, "Derleyip uydursaydın ya." derler. De ki: "Ben ancak Rabbimden bana vahy edilene uyuyorum. Bu, inanan bir halk için Rabbinizden gelen bir basiret, bir yol gösterici ve bir rahmettir."

Veya hakka süresi 44,47 arasında kuran a dine tebliğ ederken dini yaşar iken kendinden bir şey katarsan şah damarının kesileceği var? Demek dine kendinden bir şey katmamış 23 yıl sadece kuranı tebliğ etmiş, şeyhinin gavsunun tarikatının uydurduğu kuranda olmayan hadisleri din edinenler! Neden kuranın içindeki Allah’ın sözü olan gerçek hadislere uyarak saf temiz bozulmamış hadislere uyarak Allah’ın farzına resulün sünnetine uymuyorsunuz? Sizce Allah’ın hadislerinin toplandığı kuran böyle diyor resul Muhammed as da buna tam uyuyor ve bize tebliğ ediyor iken, bize kuran yetmiyor tarikat, tasavvuf mezhep, Şi Sünni vs. sonradan dine sokulan birinin helal öbürünün haram dediklerine mi uyalım? Resul Muhammed AS. Öyle mi yaptı?

Ali İmran Süresi 84: De ki: “Biz; Allah'a, bize indirilene, İbrahim'e, İsmail'e, İshak'a, Yakup’a ve onun soyundan gelenlere indirilene; Musa'ya, İsa’ya, nebilere Rabb'lerinden verilene iman ettik. Onları, birbirinden ayırt etmeyiz. Biz, O'na teslim olanlardanız. “Buhari Müslim Tarikat Tasavvuf vs. Hangi Ayette Geçiyor Ki Uyup Uygulayalım?

Yorum Yazın

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar