Sabancı
Mustafa Ünalan

Mustafa Ünalan

Mail: mustafaunalan@hotmail.com

Maaşlı Çakma Merdiven Altı Hocalar!

Kuran Müslümanlığı sapıklık zındıklık diyen, maaşlı çakma merdiven altı hocalar! Resul Muhammed as, ilk kuran Müslüman değil miydi? O resul 23 yıl sadece kuranı tebliğ etmedi mi? Allah Azze ve celle bu kuran size yetmiyor mu demiyor mu ankebut süresi 51 de?. Allah Azze ve celle bu kuran sizi en doğru, tek doğru yola götür demiyor mu Isra süresi 9 da? Allah azze ve celle ahirette sadece bu kurandan sorgulanacaksınız demiyor mu Zümer suresi 44 de? Kuran’dan öğüt verin, kurandan öğüt vermeyen sahte evliyayı dinlemeyin demiyor mu Araf suresi 2,3 de? Resule de bu kuranı tebliğ ederken sakın kendinden bir şey katma kurana! Eğer katarsan şah damarını keserim diyor nebiye hakka süresi 44,45 46 da, bu vahy olan kuran ayetleri sizi ilgilendirmiyor mu? Kuran Müslümanlığı sapıklık diyen zavallı sapkınlar? Kuranda Allah azze ve celle ey resul de ki, sana şunları soruyor, onlara deki, diyen Allah, yüzlerce ayette yine kendi kuranla cevap veriyor, siz ise kuran sapıklık diyonuz sosyal medyada yayınladığınız videolarda. Şen ocak cübbelide, konakçıda, sefilde, hocaları FETÖ ilk söyleyen zaten. Gale resüllah deyipte kuranda olmayanı söyleyen yalancıdır, o söz resulün sözü değil, resulün söylediği sanılan rivayetlerdir.  Resul din adına bir söz demiş ise o muhakkak kurandadır. Cahillerin çalışmayan kafaları ile dönen bu çark! Dinden beslenenleri karunlaştırdıkça dinde hurafe hikâye uydurma artıyor her mahallede okuldan çok cemaat evleri var, sadece zenginleştikçe azan şeyhine şükretmeyi öğreniyor garibim.

 

Din’den Zenginleşene Kuran Ne Diyor Bir Bakalım

1- Onlardan birçoğunun günah, saldırganlık ve haram yiyicilikte birbirleriyle yarıştıklarını görürsün. Yaptıkları ne berbat bir şey! Bari ruhbanları ve hahamları onları günahkârca sözlerden ve haram yiyicilikten alıkoysaydılar. Yaptıklardı ne berbat bir iş!” (Maide; 62-63)

2- Hahamların ve rahiplerin birçoğu, insanların mallarını hem haksızlıkla yiyor hem de onları Allah yolundan alıkoyuyorlar. Altını ve gümüşü biriktirip de Allah yolunda infak etmeyenleri acı bir azabın beklediğini haber ver.” (Tövbe; 34)

3- Rabbe adanmış olanlar ve din âlimleri de Allah’ın kitabını korumakla sorumlu ve ona tanık olmaları dolayısıyla onunla hüküm verirlerdi. Artık insanlardan korkmayın, Benden korkun ve Benim ayetlerimi üç beş kuruş para için bir kenara itmeyin.” (Maide; 44)

4- Onların bazısı, kitapta olmayanı kitaptan sanasınız diye dillerini bükerek kitabı taklit eder ve ALLAH katından olmadığı halde, "Bu ALLAH katındandır," derler. Bile bile, ALLAH adına yalan söylerler Ali İmran süresi 78 gibi daha bir çok sizi işaret eden Kuran ayet var bu ayetleri neden anlatmazsınız Kuran Müslümanlığı sapıklık diyen zındıklar, bu ayetleri Müslümanlar öğrenir anlarsa rant çarkınıza çomak sokacağından korkarsınız demi? Ey din âlimleri! Ey dinî kitap yazanlar! Allah, kitap, peygamber üzerinden kazandıklarınızı “en büyük kamu” namusu adına asıl sahiplerine iade edin! Allah yolunda (öksüze, yoksula, çaresize, kimsesize) infak edin! Sadece ihtiyacınız kadarı hakkınız olabilir, gerisi ateştir! Eğer bunları yapmazsanız Allah’ın ayetlerini az bir paha karşılığı satmış olmaz mısın?

5- “Rabbe adanmış olanlar ve din âlimleri de Allah’ın kitabını korumakla sorumlu ve ona tanık olmaları dolayısıyla onunla hüküm verirlerdi. Artık insanlardan korkmayın, Benden korkun ve Benim ayetlerimi üç beş kuruş para için bir kenara itmeyin.” (Maide; 44). Ey din âlimleri! Ey dinî kitap yazanlar! Allah, kitap, peygamber üzerinden kazandıklarınızı “en büyük kamu” namusu adına asıl sahiplerine iade edin! Allah yolunda (öksüze, yoksula, çaresize, kimsesize) infak edin! Sadece ihtiyacınız kadarı hakkınız olabilir, gerisi ateştir! Eğer bunları yapmazsanız Allah’ın ayetlerini az bir paha karşılığı satmış olursunuz! Bunlar üzerinden ne kazanırsanız kazanın hepsi “az bir paha” olup sahibi için elim bir azap ve yakıcı bir ateşten başka bir şey değildir!

Yorum Yazın

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar