Altınsoy “En Güçlü Adayınızla Gelin, Yine Milletimiz Kazanacak”

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Altınsoy “En Güçlü Adayınızla Gelin, Yine Milletimiz Kazanacak”
Muhalefetin, hangi masayı nerede kuracağız, hangi masayı nerede kaldıracağız hesabı içinde olduğunu belirten AK Parti Aksaray Milletvekili A. Adayı Hüseyin Altınsoy, “O masalarda milletin derdi yok. O masalarda sadece kendi geleceklerini planlıyorlar. Her ne plan yaparlarsa yapsınlar, 20 yıldır olduğu gibi yine milletimiz kazanacak” dedi.
Cavit

 Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki AK Parti hükümetlerinin yaptığı icraatlarına dünya tarafından gıptayla izlendiğini aktaran Milletvekili A. Adayı Hüseyin Altınsoy, “Son 20 yılda asırlık hizmetler yaptık. Hayal olan birçok projeyi hayata geçirdik. Türkiye üzerine hiçbir zaman ortak bir projeleri ve düşünceleri olmayan 6+1 masanın derdi belediyelerde ve bakanlıklarda rant ve kadro paylaşımıdır. Ortak düşünceleri ise Türkiye’nin geleceğini ilgilendiren ne varsa yıkacağız, iptal edeceğiz, durduracağız. Bunların millet gibi bir derdi yok. Daha kazanmadan ‘O bakanlık senin, bu bakanlık benim’ derdine düşmüşler.”

6+1 masanın Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ın adaylığına karşı çıkılan bildirisine de değinen Altınsoy, bir siyasi yapının toplantı sonrası yine ne diyecekler diye bekledik. Buldukları konu Erdoğan aday olamasın. Kendi kazanmaları değil, kendi adayları değil, rakibinin aday olmaması üzerine ortak karar aldılar. Aslında bu kararları Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ın başkanlığının bir daha olacağının ilanıdır. Onlarda haklı karşılarında Cumhurbaşkanımız gibi bir rakip varken, her yolu deniyorlar ama boşuna. Anayasa ortada, yasa açık. Recep Tayyip Erdoğan’ın adaylığının önünde hiçbir engel yok. Korkunun ecele faydası yok. Seçim sürecindeyiz. Hiçbir endişemiz ve korkumuz yok. Seçim yokken de, varken buralardaydık, milletimizin yanında, sokaklardaydık. İşimizi, icraatımızı, milletimiz bilir. Milletimiz vefa, irfan sahibidir. 20 yıldır olduğu gibi bu seçimde de emaneti yine kime teslim edeceğini çok iyi bilir. En güçlü adayınızla gelin. Yine Cumhur İttifakı, yine Milletimiz kazanacak.” Haber Bülteni

 


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
JASAT İhaleye Fesat Karıştırmaktan Aranan Şahıs YakaladıÖnceki Haber

JASAT İhaleye Fesat Karıştırmaktan Arana...

"Puan Farkını Açmak İstiyoruz"  Sonraki Haber

"Puan Farkını Açmak İstiyoruz"  

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar