CHP’li Belediyeler Sınırları Aştı

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
CHP’li Belediyeler Sınırları Aştı
Aksaray’da kısıtlı imkanlarla üst düzey hizmet vermek için çabalayan Yeşiltepe Beldesi’ne İzmir’den destek eli uzandı.  

CHP Aksaray İl Başkanı Ali Abbas Ertürk ve Yeşiltepe Belde Belediye Başkanı Tahsin Çelik, Yeşiltepe’de yaşayan vatandaşların otobüs ihtiyacının çözülmesi için yaptıkları çalışmalarda CHP’li İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’den destek aldı. İzmir’de bir dizi ziyarette bulunan İl Başkanı Ertürk ve Belde Belediye Başkanı Çelik İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne ait ESHOT işletmesinde yenilenen belediye otobüsünü Aksaray’a getirdi. ESHOT Genel Müdürlüğünde yapılan devir teslim töreninin ardından yenilenmiş otobüs Yeşiltepe’ye gönderildi. 

Aksaray’a İkinci Otobüs

Devir teslimin ardından İl Başkanı Ertürk ve Belde Belediye Başkanı Çelik İzmir’de İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’le bir araya gelerek kentin ihtiyaçlarını dile getirdi. Aksaray’a daha önce de otobüs desteğinde bulunan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer Aksaray’a destek olmaktan mutluluk duyduklarını belirterek vatandaşın ihtiyaçlarının elden gelen iyi şekilde karşılanması için belediyelerin birbirlerine destek olduklarını ve olmaya da devam edeceklerini dile getirdi. Yeşiltepe’nin otobüs ihtiyacının karşılanmasının ardından vatandaşların talebi olan cenaze aracı ve süpürme aracı için de notlar alan Başkan Soyer “Anadolu’daki kardeşlerimize elimizden gelen desteği sürdüreceğiz” dedi.

 “Büyük Bir Eksiği Tamamladı” 

Aksaray İl Başkanı Ali Abbas Ertürk ise İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Soyer’e desteklerinden dolayı teşekkür ederek “Cumhuriyet Halk Partili belediyelerimiz kendi sınırlarını aşarak ülkenin dört bir yanındaki belde ve belediyelere ellerinden gelen yardımı yapıyor. Burada öğrendik ki parti ayrımı yapmaksınız Tunç Başkanım yardımları gerçekleştiriyor. Aksaray’a gönderdiğimiz otobüsümüz tamamiyle yenilenmiş ve hizmete hazır halde. Yeşiltepe’de büyük bir eksiği tamamlayacak. Kendisine ve ekibine destekleri için çok teşekkür ediyorum” diye konuştu. 

“Taleplerimizi İlettik Yardımlar Sürecek” 

Yeşiltepe Belde Belediye Başkanı Tahsin Çelik ise “İzmir’de kardeş belediyeler sürecinde bir çok eksiğimize merhem olunmasını bekledik. Tunç Başkan’ıma nasip oldu. Yeşiltepe’nin önemli ihtiyaçları için taleplerimizi sorduklarında öncelik sırasına göre taleplerimizi ilettik. Biliyoruz ki karşılanması için imkanlarını seferber edecekler. Yeni otobüsümüz Yeşiltepeli vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olsun. Desteklerin devamı gelecek” ifadelerini kullandı. Haber: Dilek Eyüboğlu

 


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Talepleri Tek Tek Not AldıÖnceki Haber

Talepleri Tek Tek Not Aldı

Lige Dönüş Öpücüğü Düzce’denSonraki Haber

Lige Dönüş Öpücüğü Düzce’den

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar