Çıtak: “Aksaray Geleceğini Yeniden Şekillendirecek Bir Vizyonla Yola Çıktık”

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Çıtak: “Aksaray Geleceğini Yeniden Şekillendirecek Bir Vizyonla Yola Çıktık”
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aksaray Belediye Başkan Adayı İrfan Çıtak, Aksaray Barosu avukatları ile bir araya geldi.

Çıtak, "Yepyeni bir şehir hayal ediyoruz. Aksaray'ın geleceğini yeniden şekillendirecek bir vizyonla yola çıktık" dedi.

MHP’li Belediye Başkan Adayı Çıtak, Aksaray Barosu avukatları ile buluştu. Avukatların şehre dair fikirlerini ve sorunlarını dinleyen Çıtak, bu sorunlara çözüm önerileri sunarak, Aksaray için geliştirdikleri projeleri anlattı.

Aksaray’da şeffaf ve katılımcı bir belediyecilik anlayışıyla hizmet edeceklerini ifade eden Çıtak; bu kapsamda bütün meslek erbaplarıyla bilgi alışverişi yapacaklarını belirterek, yeni bir Aksaray vizyonu ile yola çıktıklarını söyledi.

 

"Aksaray'ın Geleceğini Yeniden Şekillendirecek Bir Vizyonla Yola Çıktık"

Aksaray’ın bu günün değil gelecek 50 yıllını kurtaracak proje ve hizmetler yapacaklarını söyleyen Çıtak, "Aksaray’da dağınık halde bulunun balıkçılara müjdeyle proje startını veren Çıtak; “Eski sanayi sitesinin olduğu bölgeye modern bir şehir inşa edeceğiz. Yepyeni bir şehir hayal ediyoruz. Aksaray'ın geleceğini yeniden şekillendirecek bir vizyonla yola çıktık. Bu şehir, modern dünyanın gereksinimlerine uygun olarak tasarlanacak ve iş merkezleri, yeşil alanlar, konutlar, dinlenme mekanlarıyla dolu bir yaşam alanı olacak. Mahallere yönelik kreş projemiz var. Şehrin farklı mahallelerine çocukların bilişsel ve psikolojik eğitim süreçlerini bütünüyle karşılayabilecek, güvenilir ve güncel eğitim olanakları ile kurgulanmış mahalle kreşleri inşa edilecek. Annelerimizin gözleri arkada kalmayacak" dedi.

 

"Ekip Arkadaşlarımızla Birlikte Üzerinde Durduğumuz En Hassas Konu Şeffaf Belediyecilik"

Aksaray'a Balıkçılar Çarşısı kuracaklarını ifade eden Çıtak, "Aksaray Kongre ve Kültür Merkezi’ projemizi hayata geçirerek coğrafi bakımdan Türkiye’nin en stratejik şehirlerinden birisi olan Aksaray’ımız sanayinin, bilimin ve kültür-sanatın buluşma noktası haline getireceğiz. Evcil hayvanlar için sağlıklı ve güvenilir bir hayvan oteli inşa edeceğiz. Bu sayede dileyen vatandaşlar evcil hayvanlarını bu otele emanet edecek ve bakımlarından emin olacak. Ekip arkadaşlarımızla birlikte üzerinde durduğumuz en hassas konu şeffaf belediyecilik. Bizim yönetimimizde halkımız belediye meclis karar toplantılarını canlı yayın bağlantılarıyla takip edebilecek, alınan kararlardan anında haberdar olabilecekler. Vatandaşlarımızla, esnaflarımızla, meslek erbabı arkadaşlarımızla, sivil toplum kuruluşlarımızla el ele vererek şehrimizin ufkunu açacak projelerimizi hep birlikte hayata geçireceğiz" ifadelerini kullandı. Haber Bülteni


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
TSK Personeline Özel Kargo KampanyasıÖnceki Haber

TSK Personeline Özel Kargo Kampanyası

Demir: “Aksaray'ımızı Genci, Yaşlısı, Kadını, Erkeği Hep Birlikte Yöneteceğiz”Sonraki Haber

Demir: “Aksaray'ımızı Genci, Yaşlısı, Ka...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar