“Yarın Değil Hemen Şimdi “Türkiye Yüzyılı” İçin Çalışmaya Devam Edeceğiz”

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
AK Parti Aksaray İl Teşkilatı tarafından düzenlenen veda programında il yönetim kurulu üyeleri, milletvekilli aday adaylığı nedeni ile AK Parti İl Başkanlığından istifa eden Hüseyin Altınsoy ile bir araya geldi.

 İGM Başkanı Mehmet Tüzün, Merkez İlçe Başkanı Hamza Aktürk, İl Gençlik Kolları Başkanı Şükrü Öztürk ve yönetim kurulu üyelerinin tam kadro hazır bulunduğu veda toplantısında birlik ve beraberliğe dikkat çeken İl Başkan Vekili Mehmet Ali Koyuncu, “Partimiz için bugüne kadar çalıştık ve bundan sonraki süreçte de çalışmaya devam edeceğiz. Üzerimize düşen görevi layıkıyla yapmak için, 2023 seçimlerinde AK Parti’nin ve Cumhur İttifakının Aksaray’da Cumhur İttifakı olarak seçimleri 4-0 kazanması, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yeniden Başkan seçilmesi için teşkilat olarak ne gerekiyorsa yapacağız. Önceki dönem İl Başkanımız, Milletvekili aday adayımız Hüseyin Altınsoy kardeşime bugüne kadar yapmış olduğu üstün çalışmalarından dolayı teşekkür ediyor, çıktığı yolda başarılar diliyorum” dedi.

2018 genel seçimi ve 2019 yerel seçimlerinde Aksaray da AK Parti’nin yine birinci sırada tamamladığını ve Cumhurbaşkanımızın bu kutlu mücadelesine güçlü bir destek verdiğini de anımsatan Altınsoy, “2023 yılında yapılacak olan seçimlerin ‘Türkiye Yüzyılı’nın başlangıcı olduğunu bilinciyle hareket ediyoruz. AK Parti bütün Türkiye’de olduğu gibi Aksaray’da da bugünlere geldiyse baştan itibaren arkadaşlarımızın katkıları ile geldi. Başarı varsa hepimizin başarısıdır. Mahalle yönetimlerinden, sandık kurullarına, ilçe başkanlarımız ve yönetim kurullarımızla, kadın kolları, gençlik kollarımız ile bugünlere geldik. Aksaray’da yan kuruluş ve ana kuruluş anlayışını çizgilerle ayırmadık. Biz her zaman aileyiz mantığı ile yaklaştık. Aksaray’da hiçbir siyasi parti anlayışına nasip olmayacak tertemiz pırıl pırıl arkadaşlarımız var. Bizi bir araya getiren hep ilkelerimiz oldu. Hiçbir arkadaşımızın birbiri ile menfaat bağı olmadı. Aksaray il teşkilatında hepimizin katkısı ile aramızda hiçbir sorun yaşamadık. Hepinize bugüne kadar verdiğiniz katkıdan dolayı sizlere tek tek teşekkür ediyorum. Bu süreçte desteklerini esirgemeyen başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkürlerini ileten Altınsoy, Aksaraylı hemşerilerime ayrı ayrı teşekkür ediyorum. 2023 hedeflerine ulaşmak için Cumhur İttifakımız ile yeniden yollara düşme vakti deyip, gece gündüz demeden şehrimiz için Aksaray’ımız için durmadan yorulmadan, yarın değil hemen şimdi diyerek “Türkiye Yüz Yılı” için, geleceğimiz için hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz” dedi. Haber Bülteni


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Jandarma Çalışmalara Devam Ediyor: 1 Kişi TutuklandıÖnceki Haber

Jandarma Çalışmalara Devam Ediyor: 1 Kiş...

Aksaray'da Yeni Tosuncuk Vakası: 40 Milyonluk Süt Vurgunu İddiası!Sonraki Haber

Aksaray'da Yeni Tosuncuk Vakası: 40 Mily...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar