Sedir Kebap

LPG, Benzin Ve Motorin’e Zam

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
LPG, Benzin Ve Motorin’e Zam
Akaryakıt fiyatlarına getirilen zam miktarı vatandaşlar tarafından araştırılıyor. Ekim ayından bu güne benzin, motorin ve LPG otogaz fiyatlarına gelen zamların ardından akaryakıt litre fiyatları ne kadar oldu? Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikasından (EPGİS) güncel benzin, motorin fiyatlarını duyurdu. Benzin ve motorin fiyatları ne kadar oldu?

2021 Kasım ayında geçerli olan akaryakıt fiyatları vatandaşlar tarafından araştırılıyor. Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikasından (EPGİS), 19 Kasım Cuma günü akaryakıt fiyatlarına gelen yeni zammı paylaşmıştı. Dün yapılan son paylaşıma göre LPG otogaz fiyatlarına da zam geldi. İşte güncel akaryakıt fiyatları

Akaryakıta Zam!

Benzinin litre fiyatına 20 Kasım'da geçerli olmak üzere 52, motorinin litre fiyatına 50 ve LPG'nin litre fiyatına 45 kuruş zam geldi. LPG Otogaz fiyatlarına ise 23 Kasım'dan itibaren geçerli olmak üzere 19 kuruş daha zam geldi.

Benzin Fiyatları Ne Kadar?

Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikasından (EPGİS) alınan bilgiye göre, Ankara'da ortalama 8,20 liradan satılan benzinin litre fiyatı 8,72 lira olacak. Benzinin litresi İstanbul'da 8,15 liradan 8,67 liraya, İzmir'de 8,22 liradan 8,74 liraya çıkacak.

Motorin Fiyatları Ne Kadar?

Ankara'da ortalama 8,27 liradan satılan motorinin litre fiyatı 8,77 lira olacak. Motorinin litresi İstanbul'da 8,21 liradan 8,71 liraya, İzmir'de 8,29 liradan 8,79 liraya çıkacak. Akaryakıt fiyatları, Türkiye'nin de dahil olduğu Akdeniz piyasasındaki işlenmiş ürün fiyatlarının ortalaması ile dolar kurundaki değişiklikler baz alınarak rafineriler tarafından hesaplanıyor. Bu hesaplanma sonucunda dağıtım firmalarınca uygulanan fiyatlar, rekabet ve serbesti nedeniyle şirketler ve kentlere göre küçük değişiklikler gösterebiliyor. Haber Merkezi

 


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Merkez Bankası'ndan Döviz Kuru AçıklamasıÖnceki Haber

Merkez Bankası'ndan Döviz Kuru Açıklamas...

''Türkiye İçin Güçlü Nesiller Yetişecek Ve Varlığımızı İlelebet Sürdüreceğiz''Sonraki Haber

''Türkiye İçin Güçlü Nesiller Yetişecek...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar