CHP İl Başkanı Keleş: Aksaray Halkı Seçim Sandığı Bekliyor

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
CHP İl Başkanı Keleş: Aksaray Halkı Seçim Sandığı Bekliyor
CHP İl Başkanı Ali Abbas Ertürk’ün milletvekilliği aday adaylığı için istifa etmesinin ardından, CHP İl Başkanlığına seçilen Hacı Ali Keleş, İl Başkan Yardımcısı Yasemin Turan, Özdemir Erdoğan, Merkez İlçe Başkanı Ayfer Zengin, Başkan Yardımcısı Bekir Gündüz, basın ziyaretleri kapsamında gazetemizi ziyaret ederek, çalışmaları hakkında bilgi verdiler.

Biz 2018 Yılından Bu Yana Sahada Olan Tek Partiyiz

CHP İl Başkanı Hacı Ali Keleş, 2023 Genel seçimlerine parti örgütünün hazır olduğunu ifade ederek, “Bizler 2018 yılından bu yana sahada olan tek partiyiz. İlçe, belde, köy ve mahalle temsilciliklerimiz ile ve partimize gönül verenler ile sandık görevlilerimizle, seçim zamanı her sandıkta en az dört kişi ile sandıklarımıza sahip çıkacağız. İstanbul seçimlerinde sandıklara sahip çıkmanın ne denli önemli olduğunu hepimiz yaşadık. Seçim sandıkta kazanılır iyi biliyoruz” dedi.

Mayısta En Güzel Cevabı, Aksaray Halkının Vereceğinden Şüphemiz Yok

“Aksaray’ın sorunlarını her zaman yüksek sesle dile getiren bir partiyiz” diyen CHP İl Başkanı Keleş, “Milletvekili adayımız Ali Abbas Ertürk, partili partisiz Aksaray halkının beğenisi kazanmıştır. Seçim süreci boyunca yine yorulmadan sahalardayız. Aksaray halkı, sessizce sandıkların kurulacağı günü bekliyor. Aksaray halkını yok sayanlara, Ankara’ya gidip Aksaray’ın sorunlarına kulaklarını tıkayanlara Mayısta en güzel cevabı, Aksaray halkının vereceğinden bizim hiç şüphemiz yok” açıklamasında bulundu.  Gazetemiz İmtiyaz sahibi Harun Atalay da CHP İl Başkanı Hacı Ali Keleş ve CHP heyetinin gazetemize yaptığı nazik ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “2023 seçimleri ülkemiz için çok önem arz eden bir seçim olacak” dedi. Atalay, Millet İttifakı’nın seçimlere tek liste gideceği iller arasında Aksaray’ın da  olma olasılığının yüksek olduğu duyumlarının giderek artığını söyleyerek, 2023 milletvekilliği seçimlerinde, milletvekili aday profilinin ön plana çıkacağı bir seçim olacağını düşündüğü söyledi. Haber: Dilek Eyüboğlu


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Efsane Başkan Ali Karakuş, İyi Parti’den Milletvekili Aday Adaylığını AçıkladıÖnceki Haber

Efsane Başkan Ali Karakuş, İyi Parti’den...

Zafer Partisi Eski İl Başkanı Karaüzüm 60 Kişilik Kalabalık Bir Grupla İyi Parti'ye Katıldı Sonraki Haber

Zafer Partisi Eski İl Başkanı Karaüzüm 6...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar