"Gençlerimizi Verimli, Üretken İnsanlar Olarak Yetiştirmek En Önemli Görevimiz"

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
"Gençlerimizi Verimli, Üretken İnsanlar Olarak Yetiştirmek En Önemli Görevimiz"
Aksaray Baro Başkanı Ferit Köse, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı için basın açıklamasında bulunarak, “İçinde bulunduğumuz yüzyılın güçlü ve itibarlı Türkiye'si sizlerin omuzlarında yükselecektir” dedi. 

 Başkan Köse, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutlamak için bir basın açıklaması yayınladı. Türkiye’yi yeni yüzyılda gençlerin yükselteceğini ifade eden Başkan Köse, gençlerin bayramını kutladı.

“Gençlerimizi Verimli, Üretken İnsanlar Olarak Yetiştirmek En Önemli Görevimizdir”

“Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün, 16 Mayıs 1919’da İstanbul’dan Bandırma Vapuru ile hareket ederek 19 Mayıs 1919’da Samsun’a ayak basmasıyla başlayan ve milletimizin azim ve kararlılığı sayesinde zaferle taçlanan Milli Mücadelemiz, Türkiye Cumhuriyeti'nin ilanıyla hedefine ulaşmıştır” diyen Baro Başkanı Köse, “İstiklal mücadelemizin sembolü olan 19 Mayıs’ın, Gençlik ve Spor Bayramı olarak kutlanması, gençlerine, yeni nesillerine değer veren bir millet oluşumuzun en net göstergesidir.

Hangi ülke genç kuşakların yetişmesine büyük önem vermişse daima ileriye gitmiş ve kalkınmıştır.

Bu nedenle gençlerimizi kendine güvenen, çağdaş, bilgi birikimine sahip, milli ve manevi değerlerine sahip çıkan, demokrasiye inanan, çalışkan, verimli, üretken insanlar olarak yetiştirmek en önemli görevimizdir. İçinde bulunduğumuz yüzyılın güçlü ve itibarlı Türkiye'si sizlerin omuzlarında yükselecektir. Bu duygu ve düşünceler ile başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere; Kurtuluş Savaşı'nın tüm kahramanlarını, şehitlerimizi ve gazilerimizi saygı ve rahmetle anıyor, sevgili gençlerimizin ve milletimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı kutluyorum" dedi. Haber Bülteni

 


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
ATSO Başkanı Koçaş: “Bugün Var Yarın Yok Firmalarına Aksaray’ın Esnafını Ezdirmeyin”Önceki Haber

ATSO Başkanı Koçaş: “Bugün Var Yarın Yok...

"105 Yıldır Olduğu Gibi Aynı Heyecan Ve Coşkuyla Kutlamaya Devam Edeceğiz”Sonraki Haber

"105 Yıldır Olduğu Gibi Aynı Heyecan Ve...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar